Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Suzuki Vitara 1.6 4x4 -93

Се продава од: Zivko 09 авг 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
23a642cddc3b4af8bcb90966bc14987a 9b193e800c03457dbf7dc2c6f1576268 5a8f3a5130a1488ca2be4c7461ed59b5 ae667aba73124de0a20bf95a89eab1bd 980ee038c1114fa7a65196d3767f0379 a961b032b5fe460b909f465d7bfa15ca 8f096d56b0df4ad3922a61f43334fb48 c29289e32805483799af98d3f029ce38 X
Цена:

2 800 ЕУР

Година: 1990
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Suzuki
Модел: Vitara
Se prodava djip Suzuki Vitara vo odlicna kondicija, mnogu socuvano. Registriran e do 6 juni 2014. Djipot e vo super sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno. Poseduva 4 letni i 4 zimski gumi vo odlicna sostojba. Djipot e proizveden 1990god a prva registracija mu e 1993 god.
Нема посетени огласи