Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

KOVANO ZELEZO,OGRADI I KAPII,NASTRESNICI

Се продава од: Marko 19 јун 22:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ccdc6e97868a4bdca93dc87c93f69235 10fdf6f0aa474122843b96af0b55488c 78bc55046e5d42b99114a05f38710f1c 62039a4a5b3741e5a7c6ee3e0e0e49cb 3c2428c5668b4e6195e5f4509dcab1ab ad4e52bf2d724542ac40c7b2f5c258e7 X
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Услуги : Занаетчии
Izrabotka na ogradi,kapii,nastresnici,zastitni resetki na prozorci i se ostanato sto moze da se izraboti od zelezo i od kovano zelezo
Нема посетени огласи