Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

KOVANO ZELEZO,OGRADI I KAPII,NASTRESNICI

Се продава од Marko на 19 јун 22:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Услуги : Занаетчии
Izrabotka na ogradi,kapii,nastresnici,zastitni resetki na prozorci i se ostanato sto moze da se izraboti od zelezo i od kovano zelezo
Нема посетени огласи