Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Lica za obezbeduvanje na imot

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: S.D. 14 апр 09:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
X
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Друго
Firma ima potreba od vrabotuvanje na lica za obezbeduvanje -so licenca za obezbeduvanje, za redoven raboten odnos. Plata 12.000 den, pocnuvanje i prijavuvanje vednas. Kratka biografija- CV na e-mail: newshoespp@gmail.com.
Нема посетени огласи