Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Jajca od japonska prepelica

Се продава од: Ванчо 24 јул 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
f3c94f5c47154f268e64f725fcacaa05 22d45737fe2049fb8d0502836014eca2 X
Цена:

150 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Продавам јајца од јапонска препелица. Одгледувани со органска храна во одлични услови, се користат за подобрување на имулошкиот систем кај деца и возрасни, за респираторни заболување и здрави се за секојдневна исхрана. Цената е 150 денари за 30 јајца.
Скопје-Карпош
Нема посетени огласи