Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Daewoo Matiz -08 prv gazda

Се продава од: Игор 17 авг 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
0e994f9943f14545aefb5cbae59bd8f9 b68669481f8047398414197268ed1846 55ad029a7acf4e4281db1f1dbc16c618 a73dfcfa50c74401b13e686457ff161e fd19b4636af34c9c95a95537b12dccb6 2330c414b8ca46b2a77b3e9aac0c7778 2b15cc79cc8c42e089d3dd87c7d93121 9f75296207c04dc2ad73013aad9735e6 X
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 35 000 - 39 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Daewoo
Модел: Matiz
Продавам
Daewoo Matiz- бела боја
купено од Македонија - прв газда
Произведено 2008 година
добро сочувано-гаражирано
Вградено радио систем со мпз и далечинско, 4 звучници, 2 странични и две елипси сите звучници се clarion.
регистрирано до 12.10.2013 година.
тел 070 302 448
Нема посетени огласи