Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

KEBINJA

Се продава од: Xxx 17 окт 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
86afbdbad66b4a78a5f3e95c1c25f080 069efc28ae364d3fad9d6e74c12a90f4 66e995400a7d4768a53fc595ac948ea8 fa3e34109ec8436faf55c79e57a8b150 a6184a155fc64bcbb6567c4b5e6cb406 X
Цена:

400 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Украси, Прекривки и Покривки
Se prodavaat kebinja volneni,novi nekoristeni.
6 EDINEČNI I
2 DUPLI
Cena za edinecnite 400 den.
Cena za duplite. 600 den.
Нема посетени огласи