Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Renault 4 GTL -90

Се продава од: Kole 25 окт 15:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
264a07e5189d466296d015031fdde872 497a8d7d2f124ce7ab6e10e92f65dc44 5a4499b0f91d4742aaedf2e6d77de2ed a366ac37b8914166a0e0184d7a2b92f9 9fb885328da54aec94ab9c3010e39d63 f362bd90c3a241b7b1dc2a3f679263e9 44b8a626ef5d44639bd7ef6c21f79c77 X
Цена:

850 ЕУР

Година: 1990
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Локација: Кавадарци
Марка: Renault
Модел: R 4
Voziloto e vo odlicna sostojba, garazirano, redovno odrzuvano. Vredi da se vidi. Za ljubitelite na ova popularno vozilo.
Нема посетени огласи