Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Komplet vulkanizerska oprema

Се продава од dejan на 04 јул 23:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

750 ЕУР   1 000 ЕУР

Локација: Куманово
Производи : За механичарски сервис/Автоперална
prodavam-menuvam za kola komplet vulkanizerska oprema,demonterka,kompresor,pegla za lepenje i pegla za presaduvanje ventili,dizalica. motorot od kompresorot e za vinkluvanje.javete se ce se dogovorime okolu cena
Нема посетени огласи