Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Komplet vulkanizerska oprema

Се продава од: dejan 04 јул 23:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
f60b0d7615cd4c8d9543207ae67ee9fe 8c80f47aa1ae4ff49e24d829d052ab95 4db66a6f8cd54f0ba95e7b57fbab70e8 4230d297ef1e4c7c8e6368bfb1e1ce02 d34e0d5c72d14a30b34248e8e2f50322 X
Цена:

750 ЕУР   1 000 ЕУР

Локација: Куманово
Производи : За механичарски сервис/Автоперална
prodavam-menuvam za kola komplet vulkanizerska oprema,demonterka,kompresor,pegla za lepenje i pegla za presaduvanje ventili,dizalica. motorot od kompresorot e za vinkluvanje.javete se ce se dogovorime okolu cena
Нема посетени огласи