Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

ATV UTV & CF-Moto 24 meseci garancija top cen

Оглас од претпријатие. Се продава од: Tuning Centar DOO 10 мар 21:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
04005f6126b24338b78fa13d68aa089d 00eeb600125e4978bbaf4987432bec55 b515dd0c919a4bf2b887820d70467e78 32b2564a94694f9face2cfc8d5bc4dfa 3ab2af92336f4cafb345d865f2dece60 b3645e458a834cf2b0c0aa8697959879 X
Цена:

-

Година: 2014
Локација: Скопје, Скопjе
Моторцикли : Со четири тркала/ATV
Повеке од 15 модели на АТВ и УТВ од 50 до 800 кубика CF - Moto i Hamachi
2-такни
4-такни
24 месеци гаранција, сопствен сервис и обезбедени резервни делови
Можност за купување на РАТИ од 6 до 72 рати САМО со лична карта
Тјунинг Центар ДОО
ул. Јордан Мијалков бб (под државна болница)
тел. 02/3111-131
моб. 070/306-729
www.kupiskuter.mk

http://www.tuning.com.mk/index.php?option=com_cont

Нема посетени огласи