Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

NOVI Kotel Kotli za parno greenje

Се продава од: Pande 24 окт 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
30344c49651d486690ee44fa9485a625 9510d489a97e4d429c28984506054897 326206ba89c04855b8cc47d3714c916f 7f6118efd48d42778e37ca6b5d440fde X
Цена:

-

Локација: Струмица
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Sopstveno proizvodstvo

Kotel na cvrsto gorivo od 14 do 80 kw i poveke
Se koristi na drvo,briket,so dadovanje na gorionik moze da se koristi na nafta,peleti,plin,ulje.

Kotel na elektricna energija od 6 do 36 kw i poveke

Kotel za plastenici i oranzerii od 130 do 750 kw i poveke
Se koristi na drvo,briket,so dadovanje na gorionik moze da se koristi na nafta,peleti,plin,ulje.
Нема посетени огласи