Се поврзува...

BARAME SOFERI ZA RABOTA VO EVROPA

Се бара работа од 2B TRANS на 02 мар 13:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Штип
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Imame potreba od eden sofer za Skandinavija plata 1500e plus platen pat do tamu i nazad. Od dokumenti treba da poseduvate vozacka dozvola E kategorija, digitalna kartica za tahograf i BG pasos. So rabota se pocnuva vednas.

POVEKE INFORMACII NA TEL. 077/881-850, 070/322-883. 2btrans.sped@gmail.com
Нема посетени огласи