Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД

Агенција Јурис Охрид

ул.Димитар Влахов бр.6а Охрид

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 57
25 ноем. 18:56

Agencija Juris stanovi na ul Dame Gruev

950 ЕУР

24 ноем. 13:20

Trosoben stan 89m2 Agencija Juris

49 500 ЕУР

22 ноем. 12:44

Agencija Juris kuka vo selo Velgosti

25 000 ЕУР

22 ноем. 12:42

Agencija Juris kuka vo blizina na Stobeks

36 500 ЕУР

22 ноем. 12:42

Agencija Juris stan na prv kat

57 000 ЕУР

17 ноем. 19:25

Agencija Juris stan so dve spalni

73 500 ЕУР

15 ноем. 10:14

Agencija Juris vikendica so prekrasen pogled

130 000 ЕУР

15 ноем. 10:12

Stanovi Ezerski Lozja Struga Agencija Juris

800 ЕУР

15 ноем. 10:12

Agencija Juris kuka vo Ohrid

215 000 ЕУР

15 ноем. 10:11

Agencija Juris kuka vo Ohrid

110 000 ЕУР

02 ноем. 18:55

Agencija Juris kuka vo blizina na pozarna

129 000 ЕУР

01 ноем. 10:38

Agencija Juris kuka vo Ohrid

93 900 ЕУР

Agencija Juris dve garazi vo Centar

45 000 ЕУР

20 окт. 20:54

Agencija Juris stan od 51m2 so podrum

1 100 ЕУР

21 септ. 10:04

Agencija Juris kuka vo Ohrid

61 190 ЕУР

16 авг. 09:55

Agencija Juris trosoben nov stan

950 ЕУР

09 авг. 10:25

Agencija Juris stan so dve spalni 92m2

70 000 ЕУР

09 јул. 12:42

AGENCIJA JURIS JUZEN STAN NA TURISTICKA

41 500 ЕУР

31 мај 10:24

Agencija Juris stan vo Centar od 39m2

1 250 ЕУР

13 апр. 10:27

AGENCIJA JURIS JUZEN STAN VO CENTAR

1 000 ЕУР

27 ноем. 11:04

AGENCIJA JURIS GARSONJERA VO RASADNIK

22 000 ЕУР

23 ноем. 10:14

AGENCIJA JURIS DVA STANOVI

84 900 ЕУР

21 авг. 11:32

AGENCIJA JURIS STAN OD 39m2 VO STROG CENTAR

37 900 ЕУР

17 јун. 01:55

AGENCIJA JURIS VIKENDICA VO OHRID

14 000 ЕУР

15 јун. 09:00

AGENCIJA JURIS KUKA 85M2

82 000 ЕУР

24 фев. 09:29

AGENCIJA JURIS STAN 1 KAT JUZEN

650 ЕУР

24 јан. 09:55

KUKA VO OHRID POVOLNO

34 100 ЕУР

03 дек. 10:26

STAN VO CENTAR

38 000 ЕУР

11 септ. 22:20

AGENCIJA JURIS STAN SO DVE SPALNI

53 000 ЕУР

23 јул. 12:48

AGENCIJA JURIS OPREMEN STAN

90 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации