Македонски | Shqip | English |

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ

СТРЕЛЕЦ

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
41.02663657858185 21.333550214767456
ул. Климент Охридски бр. 25
Битола   Прикажи мапа
19 септ. 19:33 Куќи/Вили , Битола

ODRZANA KUKA 2 КАТА MAL DVOR I GARAZA

40 000 ЕУР

19 септ. 19:29 Куќи/Вили , Битола

ODLICNA KUKA ZA ZIVEENJE NA BAIROT SO DVOR

19 900 ЕУР

19 септ. 19:29 Станови , Битола

GRADSKI PAZAR STAN DUKAN GARAZA MAGACIN DVOR

59 900 ЕУР

19 септ. 11:24 Станови , Битола

SE IZDAVA EDNOSOBEN OPREMEN STAN KAJ PAZAROT

160 ЕУР /месечно

18 септ. 13:07 Станови , Битола

1-865 NOVA BITOLA 37М2+BALKON+PODRUM P+4 КАТ

26 500 ЕУР

18 септ. 09:55 Станови , Битола

NOV PAZAR 47+6+7М2 ODRZAN STAN P+4 KAT

29 000 ЕУР

13 септ. 18:01 Станови , Битола

КАЈ TEHNICKO SO 3 SPALNI 94m2+BALKONI PODRUM

62 000 ЕУР

13 септ. 17:49 Станови , Битола

PRILEPSKA REN. KUPATILO 44m2+balkon+podrum P+2KAT

26 500 ЕУР

13 септ. 17:49 Станови , Битола

NOVA BOLNICA 2 SPALNI 60М2+2BALKONI+14М2 PODRUM

36 500 ЕУР

13 септ. 17:49 Станови , Битола

1KAT REN KUJNA KUPATILO SONCEV STAN 33+5+6m2

22 900 ЕУР

11 септ. 18:21 Станови , Битола

KAJ PARK DRVEN PAZAR 1 KAT PARNO SOLARNA DVOR

35 000 ЕУР

11 септ. 17:33 Станови , Битола

OPREMEN RENOVIRAN STAN 37+4+3М2

34 300 ЕУР

11 септ. 11:49 Станови , Битола

NEDOPIRLIVI KAT90+20m2 SUTEREN 60m2 DVOR 160m2

75 555 ЕУР

06 септ. 18:16 Станови , Битола

C-219 CENTAR SE IZDAVA RENOVIRAN STAN LIFT

550 ЕУР /месечно

05 септ. 12:00 Куќи/Вили , Битола

K2115 KAJ MUZICKO KUKA 2 KATA 150m2+DVOR 100m2

67 000 ЕУР

23 авг. 18:17 Станови , Битола

POD PELAGONKA1 , RENOVIRAN DELUMNO 75+10+6М2

46 500 ЕУР

20 авг. 17:38 Станови , Битола

NOVA BOLNICA 54M2 BALKON PODRUM 8M2 4KAT

29 000 ЕУР

16 авг. 17:42 Куќи/Вили , Битола

ODLICNA LOKACIJA KUKA SO DVOR I GARAZA

49 000 ЕУР

13 авг. 12:26 Станови , Битола

LAVCANSKA KAT 65m2 BALKONI SUTEREN 50m2 + DVOR

60 000 ЕУР

12 авг. 18:06 Куќи/Вили , Битола

JENI MALE SAMOSTOJNA KUKA 3 NIVOA PO 70M2

70 000 ЕУР

10 авг. 11:44 Станови , Битола

BELA CESMA DUPLEKS 40+42m2 BALKON 4KAT 3SPALNI

32 500 ЕУР

09 авг. 12:57 Куќи/Вили , Битола

К2109 CENTAR STARA KUKA SO DVOR ZA GRADBA

40 000 ЕУР

31 јул. 17:53 Станови , Битола

CENTAR 63+3m2 opremen renoviran

48 500 ЕУР

23 јул. 13:20 Куќи/Вили , Битола

KUKA VO CENTAR PODRUM PRIZEMJE KAT PO 35M2

43 000 ЕУР

19 јул. 11:13 Станови , Битола

EKSTRA LUKSUZEN STAN OPREMEN ILI NE 82m2 +BALKON

105 000 ЕУР

19 јул. 10:27 Станови , Битола

3-946 NOVI STANOVI EDNOSOBEN I TROSOBEN

34 500 ЕУР

Кон почеток