Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

АГРИА ЦЕНТАР

ЕДИНСТВЕН ЦЕНТАР ЗА МОТОКУЛТИВАТОРИ

Фирмата АГРИА ЦЕНТАР од Штип се занимава со увоз, продажба и сервисирање на мала градинарска, хортикултурна и друга механизација, а потесна специјалност е продажбата и сервисирањето на мотокултиватори и приклучна опрема за нив.

Почетокот на нашето работење датира од 1989 год. како представништво на фабриката ХОНДА - Мио Стандард од Осиек - Р. Хрватска, а потоа и како представништво и на ИМТ - Књежевац, Р. Србија. Од 2008 година Агриа Центар работи како независен, директен увозник на нови модели на мотокултиватори.

Во поново време понудата на мотокултиватори е зголемена и со гордост можеме да кажеме дека само кај нас има најголем избор на мотокултиватори, како и дополнителна опрема од различни производители.

Дел од брендовите кои Ви ги нудиме се: Веима, Фортеко, Белини, Гарден Макс, Градина, Лабин Прогрес, ФПМ, Хонда и други.

Ние не продаваме мтокултиватори на слики и каталози. Мотокултиваторите се на залиха и во секое време имаме над помеѓу 15 и 35 различни модели на лагер!

Со успешното надградување и стручно работење Ви овозможуваме:

- Најголем избор на нови мотокултиватори од различни категории и изведби,

- Најповолни цени,

- Најголем избор на приклучна опрема за сите модели на мотофрези и мотокултиватори,

- Понуда на останата земјоделска и градинарска механизација,

- Продажба на големо и мало,

- Испорака до секое место во Македонија,

- Дијагностика, сервис и резервни делови.
Богатото искуство и високата професионалност се нашата силна страна!

Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори!

Карл Маркс 22

Штип

Огласи во продавницата

Сите 1-47 од 47

PUMPI ZA VADENJE VODA

6 500 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации