Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

АМТ Системи

Безбедност и квалитет

АМТ Компјутери, компанија која се грижи за вашата безбедност. Прикажи повеќе
АМТ Компјутери, компанија која се грижи за вашата безбедност.
АМТ ви нуди безбедносни системи за вашиот приватен или деловен простор, заштитете се со FUHO систем за видео надзор или Paradox жични или бежични алармни уреди.
SOYAL читачи за контрола и пристап на работно време.
Commax домофони и видеофони за вашиот дом.
Професионална изработка на web страни со можност за одржување на истите или едитирање на постоечката.
Изработка на банери и логоа, одржување на компјутерски мрежи и уште многу други поволности сето ова само на едно место. Изберете го најдоброто, a најдоброто се вика АМТ Компјутери. Hide More

ул.Страшо Пинџур бр.11- до М.за социјални грижи

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 70
Кон почеток