Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-23 од 23

Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Centar 125 m2

1 200 ЕУР /месечно

01 ноем. 12:01

Se iznajmuva stan vo Taftalidze 1 51m2

450 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации