Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI

[email protected]

Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....

Аминта Трети 58/2

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 379

Prazna garsonjera

180 ЕУР /месечно

03 мар. 09:44

Namesten dvosoben stan Kozle

280 ЕУР /месечно

01 мар. 15:14

Se izdava dvosoben namesten stan Kozle

220 ЕУР /месечно

09 јан. 19:12

Se izdava namesten dvosoben kaj Mlecen

250 ЕУР /месечно

02 јан. 09:28

Prazen stan so kujna

230 ЕУР /месечно

Luksuzno namestena kuka

1 500 ЕУР /месечно

10 окт. 09:56

Namesten 2-soben stan vo K-4

250 ЕУР /месечно

Trosoben namesten vo Aerodrom

270 ЕУР /месечно

Nov polunamesten stan vo Hrom

190 ЕУР /месечно

Se izdava ubavo namesten stan

200 ЕУР /месечно

Dvosoben namesten stan vo Kapistec

180 ЕУР /месечно

Se izdava namesten dvosoben stan na Rekord

180 ЕУР /месечно

NAMESTEN TROSOBEN STAN

220 ЕУР /месечно

17 апр. 13:21

Se izdava nov stan luksuzno namesten

220 ЕУР /месечно

14 апр. 10:55

Trosoben stan na Bitpazar kaj hotel Arka

300 ЕУР /месечно

24 мар. 12:00

NOV 2-SOBEN STAN SO DVOR

200 ЕУР /месечно

16 мар. 10:18

Se izdava namesten dvosoben stan na Vodno

150 ЕУР /месечно

14 окт. 08:39

NAMESTEN EDNOIPOLSOBEN STAN VO CENTAR

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

8 000 МКД /месечно

SE IZDAVA NAMESTEN EDNOIPOLSOBEN STAN

150 ЕУР /месечно

25 септ. 11:20

SE BARA CIMERKA

110 ЕУР

24 септ. 15:20

NAMESTEN STAN VO GTC

250 ЕУР /месечно

05 дек. 14:26

PRAZEN 2-SOBEN STAN KAJ STUD. DOM G. DELCEV

200 ЕУР /месечно

24 јан. 14:35

NOV 2 SOBEN STAN

13 ноем. 11:38

NAMESTEN 3 SOBEN STAN KAJ KLINICKI CENTAR

300 ЕУР /месечно

POLUNAMESTEN NOV 2 SOBEN STAN

10 000 МКД /месечно

POLUNAMESTEN 2 SOBEN

150 ЕУР /месечно

01 ноем. 08:55

NAMESTEN STAN KAJ UNIVERZALNA

150 ЕУР /месечно

TROSOBEN NAMESTEN RENOVIRAN STAN VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

27 јун. 09:50

NAMESTEN STAN KAJ CITY MALL

10 000 МКД /месечно

27 јун. 09:48

UBAV STAN VO NOVA ZGRADA

200 ЕУР /месечно

SPECIFICEN NAMESTEN STAN

150 ЕУР /месечно

14 јун. 10:50

NAMESTEN STAN KAJ VOENA BOLNICA

180 ЕУР /месечно

NAMESTENA GARSONJERA

9 000 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации