Македонски | Shqip | English |

АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI

askanedviznosti@gmail.com

Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....   Прикажи повеќе Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....

АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
42.013463 21.439862
Аминта Трети 58/2
27 јул 12:28 Станови , Скопjе , Кисела Вода

RENOVIRAN NAMESTEN VO KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

09 јул 09:20 Станови , Скопjе , Аеродром

TROSOBEN NAMESTEN RENOVIRAN STAN VO AERODROM

200 ЕУР /месечно

29 јун 12:19 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

UBAV NOV 3 SOBEN STAN

50 000 ЕУР

28 јун 16:21 Станови , Скопjе , Аеродром

PRAZEN STAN KAJ SUPER TINEKS

150 ЕУР /месечно

27 јун 09:50 Станови , Скопjе , Карпош

NAMESTEN STAN KAJ CITY MALL

10 000 МКД /месечно

27 јун 09:48 Станови , Скопjе , Карпош

UBAV STAN VO NOVA ZGRADA

200 ЕУР /месечно

20 јун 18:05 Станови , Скопjе , Аеродром

SPECIFICEN NAMESTEN STAN

150 ЕУР /месечно

14 јун 10:50 Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN STAN KAJ VOENA BOLNICA

180 ЕУР /месечно

08 јун 13:20 Станови , Скопjе , Центар

NAMESTEN STAN KAJ UNIVERZALNA

180 ЕУР /месечно

29 мар 15:00 Станови , Скопjе , Карпош

3 SOBEN KAJ VOENA BOLNICA

270 ЕУР /месечно

29 мар 14:05 Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN 2 SOBEN KAJ KATOLICKA

200 ЕУР /месечно

21 мар 10:47 Станови , Скопjе , Аеродром

NAMESTENA GARSONJERA

9 000 ЕУР /месечно

09 мар 12:25 Станови , Скопjе , Аеродром

NAMESTEN 2 SOBEN ST KAJ AMERIKAN KOLEC

200 ЕУР /месечно

09 мар 11:38 Станови , Скопjе , Скопје

2 SOBEN NAMESTEN VO MICURIN

200 ЕУР /месечно

15 фев 11:01 Станови , Скопjе , Карпош

POLUNAMESTEN STAN ZA DELOVEN

300 ЕУР /месечно

15 јан 17:03 Деловен простор Дуќани и Трафики , Скопjе , Карпош

DUKAN VO ALUMINKA

8 000 МКД /месечно

11 јан 14:31 Станови , Скопjе , Центар

POLUNAMESTEN 2 SOBEN STAN NA VODNO

180 ЕУР /месечно

13 дек 14:03 Станови , Скопjе , Аеродром

POLUNAMESTEN NOV 2 SOBEN STAN

10 000 МКД /месечно

07 дек 14:24 Станови , Скопjе , Аеродром

NAMESTEN 2 SOBEN STAN KAJ BISER

170 ЕУР /месечно

24 окт 12:01 Станови , Скопjе , Центар

KOMPLET NAMESTEN STAN VO CENTAR

180 ЕУР /месечно

24 окт 11:12 Станови , Скопjе , Центар

NAMESTEN 3-SOBEN STAN VO CENTAR

250 ЕУР /месечно

28 сеп 10:35 Деловен простор Магацин , Скопjе , Карпош

MAGACIN VO KARPOS 3

250 ЕУР /месечно

04 сеп 10:02 Станови , Скопjе , Аеродром

STAN VO AERODROM NAMESTEN RENOVIRAN

250 ЕУР /месечно

22 авг 18:43 Станови , Скопjе , Кисела Вода

NAMESTEN 1 SOBEN STAN KISELA VODA

150 ЕУР /месечно

21 авг 16:34 Станови , Скопjе , Центар

NAMESTEN 2- SOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA

200 ЕУР /месечно

18 јул 16:34 Станови , Скопjе , Центар

NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO PORTA BUNJAKOVEC

250 ЕУР /месечно

18 јул 16:25 Станови , Скопjе , Центар

NAMESTEN STAN VO KAPISTEC

250 ЕУР /месечно

06 јул 18:58 Станови , Скопjе , Карпош

NAMESTENA GARSONJERA KAJ OLIMPIKO

120 ЕУР /месечно

01 јул 15:23 Станови , Скопjе , Карпош

NOVOGRADBA KAJ NOVA

1 170 ЕУР

19 мај 18:42 Станови , Скопjе , Карпош

Namesten stan vo Leptokarija

200 ЕУР /месечно

26 апр 14:17 Станови , Скопjе , Аеродром

2 SOBEN SOLIDEN STAN VO MICURIN

43 000 ЕУР

06 апр 15:15 Станови , Скопjе , Центар

PRAZEN STAN VO D MAALO

200 ЕУР /месечно

Кон почеток