Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*

Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 200

SE IZDAVA GARSONJERA NA CESMA

10 000 МКД /месечно

Se izdava garsonjera na Rampa ul Viktor Igo

200 ЕУР /месечно

26 окт. 14:19

SE IZDAVA DVOSOBEN POZADI SILBO CENTAR

270 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN POS KUJNA OSTROVO PIOM

200 ЕУР /месечно

26 окт. 14:07

SE IZDAVA RENOVIRANA BARAKA NA ILINDENSKA

200 ЕУР /месечно

26 окт. 14:03

SE IZDAVA TROSOBEN LENINOVA

220 ЕУР /месечно

26 окт. 14:03

SE IZDAVA DVOSOBEN BLIZU LENINOVA

220 МКД /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN BLIZU STUDENTSKI PELAGONIJA

150 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN BLIZU ZELEZNICKA

320 ЕУР /месечно

DVOSOBEN TEHNICKI PREGLED KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

25 окт. 07:24

IZDAVANJE TROSOBEN NA RUZVELTOVA

250 ЕУР /месечно

TROSOBEN PRAZEN STAN OU BLAZE KONESKI MICURIN

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NA RAMPA BILNA

190 ЕУР /месечно

SE IZDAVA NOVA GARSONJERA MICURIN DO ZELEZNICKA

10 000 МКД /месечно

23 окт. 12:41

trosoben renoviran stan sproti hotel karpos izdava

240 ЕУР /месечно

23 окт. 12:41

SE IZDAVA GARSONJERA SIMPO KARPOS

150 ЕУР /месечно

23 окт. 12:36

DVOSOBEN SO DEL OD SMETKI KARPOS 4 POSLE CITTY MAL

180 ЕУР /месечно

21 окт. 13:28

SE IZDAVA GARSONJERA DUPLEKS BIHACKA SIMPO CRNICE

180 ЕУР /месечно

21 окт. 12:52

GARSONJERA DEL OD KUKJA SO SMETKI VO CRNICE

150 ЕУР /месечно

SE IZDAVA CETVOROSOBEN PALMA AERODROM

230 ЕУР /месечно

18 окт. 17:15

DVOSOBEN POSEBNA KUJNA KARPOS DRAMSKI IZDAVANJE

300 ЕУР /месечно

18 окт. 15:57

SE IZDAVA DVOSOBEN POZADI UNIVERZALNA SALA

230 ЕУР /месечно

DVOSOBEN PRAZEN RENOVIRAM MECKAROV KISELA VODA

160 ЕУР /месечно

18 окт. 15:45

IZDAVANJE TROSOBEN STAN CRVEN KRST CENTAR

250 ЕУР /месечно

15 окт. 23:15

SE IZDAVA TROSOBEN PRAZEN MINISTERSTVO ZA EKONOMIJ

200 ЕУР /месечно

15 окт. 23:15

SE IZDAVA TROSOBEN KAJ BUNJAKOVEC UNIVERZALNA

180 ЕУР /месечно

15 окт. 23:03

SE IZDAVA TROSOBEN NOV KOZLE POSLE MAKPETROL

250 ЕУР /месечно

se izdava dvosoben kaj bazaro novo lisice

180 ЕУР /месечно

SE IZDAVA EDNOSOBEN POSEBNA KUJNA SPROTI SKOPJANKA

150 МКД /месечно

SE IZDAVA GARSONJERA ZUR MARKET MICURIN

11 000 МКД /месечно

IZDAVANJE DVOSOB NOV STAN POZADI DZEVAHIR AEROD

200 МКД /месечно

12 окт. 20:58

SE IZDAVA DVOSOBEN UBAV POLICIJATA SIMPO KARPOS

250 ЕУР /месечно

12 окт. 20:50

GARSONJERA SPROTI DRZAVNA BOLNICA

160 ЕУР /месечно

TROSOBEN KAJ OKTA AERODROM / NOVO LISICE IZDAVANJE

200 ЕУР /месечно

12 окт. 20:50

EDNOSOBEN POSEBNA KUJNA POZADI LEPTOKARIJA

180 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN SPROTI NEOKOM AERODROM

200 ЕУР /месечно

12 окт. 20:38

GARSONJERA BLIZU SOBRANIE - IZDAVANJE

150 ЕУР /месечно

12 окт. 20:38

DVOSOBEN KARPOS 4 POSLE ANTIKO IZDAVANJE

11 000 МКД /месечно

09 окт. 14:09

SE IZDAVA GARSONJERA POSEBNA KUJNA ZELEZNICKA

170 ЕУР /месечно

SE IZDAVA TROSOBEN OKTA BUL SRBIJA AERODROM

200 ЕУР /месечно

09 окт. 14:05

SE IZDAVA DVOSOBEN DO SOBOREN HRAM

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN MAL STAN NA SAMPIONCE K VODA

150 ЕУР /месечно

09 окт. 13:49

DVOSOBEN NOV VO KUKA SO SITE SMETKI KOZLE KANELA

300 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN KAJ EKONOMSKO KISELA VODA

180 ЕУР /месечно

06 окт. 15:39

SE IZDAVA GARSONJERA CRNICE KAJ REPTIL

200 ЕУР /месечно

06 окт. 15:38

SE IZDAVA DVOSOBEN UBAV TC BUNJAKOVEC UNIVERZALNA

200 ЕУР /месечно

06 окт. 15:36

SE IZDAVA EDNOSOBEN POSEBNA KUJNA KAJ DRAMSKI

10 000 МКД /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN NOV NA RAMPA KISELA VODA

250 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN POSEBNA KUJNA EKONOMSKOTO K VOD

13 000 МКД /месечно

Кон почеток