Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Бул.Партизански Одреди бр.37

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 748

Se izdava dvosoben stan od 53m2 vo Chevahir Sky Citty

380 ЕУР /месечно

01 јун. 15:30

Se izdava dvosoben stan 50m2 Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

01 јун. 15:26

Se izdava trosoben stan 85m2 vo Taftalidze

850 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan 65m2 vo Aerodrom

600 ЕУР /месечно

17 мар. 12:18

Se izdava nov trosoben luksuzen stan vo Centar kaj Korcagin

550 ЕУР /месечно

IZDAVAME NOV 3 SOBEN STAN CEVAHIR-AERODROM

300 ЕУР /месечно

03 мар. 19:44

ИЗДАВАМЕ ТРИ СОБЕН СТАН НА ВОДНО

500 ЕУР /месечно

03 мар. 16:32

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 70m2 NA VODNO

400 ЕУР /месечно

24 фев. 12:32

SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 180m2 VO CENTAR

700 ЕУР /месечно

23 фев. 16:24

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 54m2 VO CENTAR

250 ЕУР /месечно

23 фев. 15:34

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60m2 VO CENTAR GRAD PARK

400 ЕУР /месечно

23 фев. 14:28

SE IZDAVA NOV ODLICNO NAMESTEN 2 SOBEN STAN DEBAR MAALO

275 ЕУР /месечно

23 фев. 13:53

SE IZDAVA NOV ODLICNO NAMESTEN 2 SOBEN STAN-VODNO

230 ЕУР /месечно

23 фев. 12:51

SE IZDAVA NOV ODLICNO NAMESTEN 2 SOBEN STAN-CENTAR-

380 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 56m2 VO AERODROM

240 ЕУР /месечно

05 јан. 21:12

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 58m2 VO CENTAR

240 ЕУР /месечно

05 јан. 13:35

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 74m2 VO KARPOS

350 ЕУР /месечно

SE IZDAVA KAT OD KUKA 80m2 VO TRNODOL

550 ЕУР /месечно

28 дек. 14:50

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52m2 VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 55m2 VO AERODROM

260 ЕУР /месечно

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 64m2 VO AERODROM

280 ЕУР /месечно

18 дек. 11:57

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 86m2 VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

17 дек. 12:27

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 74m2 VO CENTAR

295 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 60m2 VO KISELA VODA

300 ЕУР /месечно

SE IZDAVA KAT OD KUKA 97m2 VO LISICE

200 ЕУР /месечно

16 дек. 13:33

SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 104m2 NA VODNO

650 ЕУР /месечно

16 дек. 13:33

SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 86m2 VO KARPOS

400 ЕУР /месечно

SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN VO MICURIN

250 ЕУР /месечно

15 дек. 15:14

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 104m2 VO CENTAR

500 ЕУР /месечно

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 63m2 VO AERODROM

260 ЕУР /месечно

14 дек. 10:55

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 60m2 VO KARPOS 1

260 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN KAT OD KUKA 51m2 NA VODNO

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации