Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности ЕКСТРА ДОМ

Екстра понуда-екстра цена - ЕКСТРА ДОМ

Агенција за недвижности Екстра дом, продажба на станови, куќи, плацови, деловни простори и изнајмување.
Агенција за недвижности ЕКСТРА ДОМ
Т.Ц. Беверли Хилс 1 кат, локал 38б, Скопје
Скопје, Скопjе
Вчера 09:53 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA OPREMEN STAN 42m2 VO KAPISTEC

270 ЕУР /месечно

Вчера 09:51 Станови , Скопjе , Скопје

STAN KAJ ZELEZNICKA 94m2/64m2 ZA STUDENTI TOP CENA

100 ЕУР /месечно

12 септ. 20:53 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA GARSONJERA 23m2 KAJ SAMPIONCE

7 000 МКД /месечно

07 септ. 21:03 Станови , Скопjе , Скопје

LETNA AKCIJA TROSOBEN STAN 74m2 VO ZELEZARA

49 000 ЕУР

29 авг. 14:03 Станови , Струга

LETNA PONUDA SE IZNAJMUVA APARTMAN VO EVROTEL

1 350 МКД /месечно

10 јул. 10:58 Станови , Скопjе , Скопје

LETNA AKCIJA STAN 103m2 KAJ BUNJAKOVEC

98 900 ЕУР

03 апр. 20:44 Станови , Скопjе , Скопје

EKSTRA PONUDA SE IZNAJMUVA STAN 56m2 KOZLE

200 ЕУР /месечно

09 септ. 22:10 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA GARSONJERA VO MICURIN DO ZELEZNICKA

5 500 МКД /месечно

01 септ. 01:18 Станови , Скопjе , Центар

EKSTRA PONUDA STAN 76m2 NA UL MAKEDONIJA

99 000 ЕУР

30 мар. 15:04 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA SPRAT OD KUKJA 100m2 VO KAPISTEC

400 ЕУР /месечно

30 мар. 15:03 Станови , Скопjе , Скопје

EKSTRA PONUDA OPREMEN STAN 52m2 VO DEBAR MAALO

250 ЕУР /месечно

19 фев. 21:43 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

EKSTRA PONUDA KUKA 93m2 VO GJORCE

45 900 ЕУР

16 дек. 21:45 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

VIKEND PROMOCIJA OPREMEN STAN 65m2 VO TAFTALIDZE

150 ЕУР /месечно

Кон почеток