Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности КОДЕКС

ИМАЈТЕ СВОЈ КОДЕКС ЗА НЕДВИЖНОСТИ

Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Агенција за недвижности КОДЕКС
42.013463 21.439862
Багдатска бр 18/1/3
Скопје, Скопjе   Прикажи мапа
Денес 17:14 Станови , Скопjе , Карпош

Nov stan vo Kozle 46m2

56 000 ЕУР

Денес 09:35 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 59m2 vo Centar

70 000 ЕУР

Вчера 09:25 Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 50m2 so 1 spalna vo Karpos 4

49 000 ЕУР

13 јун. 15:44 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan so 2 spalni 65m2 Aerodrom

220 ЕУР /месечно

10 јун. 17:51 Станови , Скопjе , Аеродром

Top stan 45m2 kaj pol Jane Sandanski

45 000 ЕУР

10 јун. 17:35 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Odlicen stan 77m2 vo Rasadnik

73 000 ЕУР

10 јун. 15:58 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava prazen trosoben stan vo K.Voda

150 ЕУР /месечно

07 јун. 14:52 Станови , Скопjе , Аеродром

Nov stan so 2 spalni Aerodrom 56m2

58 200 ЕУР

06 јун. 15:58 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Super stan 60m2 vo K.Voda

43 000 ЕУР

03 јун. 14:53 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava ednosoben stan vo Aerodrom Skopjanka

165 ЕУР /месечно

01 јун. 15:45 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Namesten stan do pazarceto vo Gjorce Petrov

150 ЕУР /месечно

30 мај 15:52 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prekrasna garsonjera od 33m2 kaj Vucko

200 ЕУР /месечно

29 мај 15:27 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava nov stan 45m2 vo Aerodrom Poliklinika

250 ЕУР /месечно

29 мај 09:25 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten stan so 1 spalna Karposh 2

14 000 МКД /месечно

23 мај 16:56 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan od 73m2 vo Madjari

42 000 ЕУР

Кон почеток