Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности „ХЕЛИОС ХАУС“

Ние го имаме клучот за вашето решение

Доколку сакате да продадете, купите, го замените вашиот поголем стан за помал и обрато или сакате да издадете - изнајмите, јавете се кај нас ние ќе го сториме тоа за Вас.
Агенција за недвижности  „ХЕЛИОС ХАУС“
42.013463 21.439862
Bul. Kuzman J.Pitu br.26, lam.1; lok.3
Скопје, Скопjе   Прикажи мапа
16 јан. 10:14 Автомобили , Скопjе , Скопје

Chevrolet Cruze 2.0

6 500 ЕУР

11 дек. 10:55 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan K.Voda spr Tineks

200 ЕУР /месечно

14 ноем. 10:57 Станови , Скопjе , Скопје

Micurin trosoben

230 ЕУР /месечно

07 ноем. 10:29 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan vo Hrom

150 ЕУР /месечно

22 окт. 13:15 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov stan vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

21 окт. 12:30 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben namesten zad Skopjanka

180 ЕУР /месечно

15 окт. 09:37 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Kapistec spr zavod za vrsbotuvanje

250 ЕУР /месечно

03 окт. 11:25 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo Karpos 4 Antiko

200 ЕУР /месечно

27 септ. 11:28 Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben nov stan zad Mlecen

200 ЕУР /месечно

27 септ. 11:27 Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben stan kaj Nova Zeleznicka

280 ЕУР /месечно

27 септ. 11:27 Станови , Скопjе , Скопје

K Voda stara rampa namesten stan od 36m2

180 ЕУР /месечно

26 септ. 12:35 Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben stan od 80m2 vo Kapistec

280 ЕУР /месечно

23 мај 14:28 Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben spr. Skopjanka

220 ЕУР /месечно

23 мај 14:27 Станови , Скопjе , Скопје

Stan Centar Vero Jumbo

250 ЕУР /месечно

20 мај 13:41 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan nad red kafe

220 ЕУР /месечно

15 мај 12:14 Станови , Скопjе , Скопје

Stan kaj Centar Vero Jumbo

250 ЕУР /месечно

11 апр. 12:42 Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben Taf.2 Nerezi

64 000 ЕУР

19 фев. 11:32 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava trosoben stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

04 фев. 12:16 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben nov stan vo Skopje

220 ЕУР /месечно

28 јан. 10:12 Станови , Скопjе , Скопје

Aerodrom dvosoben stan

200 ЕУР /месечно

21 дек. 11:07 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Karpos 4 Antiko dvosoben

200 ЕУР /месечно

05 ноем. 11:08 Станови , Скопjе , Скопје

Kapistec nov trosoben stan od 65m2

350 ЕУР /месечно

29 септ. 16:49 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan Nova Zeleznicka

180 ЕУР /месечно

27 септ. 12:41 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben Star Aerodrom

150 ЕУР /месечно

27 септ. 12:40 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Centar trosoben Jugodrvo

300 ЕУР /месечно

26 септ. 12:14 Станови , Скопjе , Скопје

Nov dvosoben stan od 48m2 vo naselba Micurin

220 ЕУР /месечно

25 септ. 11:26 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Aerodrom sproti Mekdonalds

180 ЕУР /месечно

21 септ. 12:20 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben nov stan od 50m2 vo kompleks Mida

200 ЕУР /месечно

20 септ. 11:27 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo S.Aerodrom tobako 2

250 ЕУР /месечно

07 септ. 12:09 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Kisela Voda sproti Tineks

200 ЕУР /месечно

24 јул. 13:53 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan 50m2 vo Nova Zeleznicka

200 ЕУР /месечно

12 јул. 13:57 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan 60m2 vo Karpos 4

200 ЕУР /месечно

29 јун. 09:51 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan Karpos 4 Antiko

200 ЕУР /месечно

05 јун. 11:42 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan od 42m2 sporti ONE

200 ЕУР /месечно

24 мај 12:30 Станови , Скопjе , Скопје

Garsonjera od 32m2 Novo Lisice

130 ЕУР /месечно

24 мај 12:28 Станови , Скопjе , Скопје

Taftalidze 1 spoti Leptokarija

200 ЕУР /месечно

14 апр. 08:39 Станови , Скопjе , Скопје

Karpos 2 spr Dramski

180 ЕУР /месечно

12 апр. 10:21 Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben prazen stan vo Aerodrom nov

180 ЕУР /месечно

03 јан. 10:37 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan 57m2 vo Star Aerodrom

200 ЕУР /месечно

12 дек. 10:18 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan strog Centar

300 ЕУР /месечно

30 ноем. 09:58 Станови , Скопjе , Скопје

Kapistec Zebra stan

300 ЕУР /месечно

23 ноем. 10:34 Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 57m2 Novo Lisice spr FFM

150 ЕУР /месечно

01 ноем. 09:54 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan Tobako 2

220 ЕУР /месечно

Кон почеток