Македонски | Shqip | English |

Real estate DOMA DOM

Агенција на која може да и верувате!

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате.   Прикажи повеќе Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате.
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Real estate DOMA DOM
42.013463 21.439862
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18
Скопје, Скопjе   Прикажи мапа
Вчера 13:14 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN DVOSOBEN NAMESTEN 60m2 KLINICKI CENTAR

220 ЕУР /месечно

Вчера 13:06 Станови , Скопjе , Скопје

EKSTRA TROSOBEN 50m2 CENTAR KAJ KLINICKI CENTAR

220 ЕУР /месечно

Вчера 10:58 Станови , Скопjе , Кисела Вода

NOV NAMESTEN TROSOBEN 75m2 K.VODA RAMPA-CENTAR

250 ЕУР /месечно

Вчера 10:58 Станови , Скопjе , Скопје

CETVOROSOBEN NAMESTEN 90m2 KAPISTEC

500 ЕУР /месечно

Вчера 10:50 Станови , Скопjе , Карпош

NAMESTEN 3-SOB 75m2 KARPOS 2 DRAMSKI TEATAR

240 ЕУР /месечно

19 јул. 16:41 Станови , Скопjе , Карпош

CETIRISOBEN STAN 100m2 SO DVOR VO KOZLE KAJ KANELA

450 ЕУР /месечно

19 јул. 16:20 Станови , Скопjе , Карпош

Renoviran trosoben sproti City Mall

85 000 ЕУР

19 јул. 16:15 Станови , Скопjе , Карпош

TROSOBEN 65m2 i garaza PRAZEN STAN KARPOS 1

300 ЕУР /месечно

19 јул. 16:04 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN 81m2 VO GORCE PETROV

60 000 ЕУР

19 јул. 15:51 Станови , Скопjе , Скопје

EXTRA NOV STAN 60m2 DVOSOBEN TAFTALIDZE1

450 ЕУР /месечно

19 јул. 14:03 Станови , Скопjе , Карпош

3-SOBEN STAN 68m2 KAPROS 4 DO GRADINKATA

59 000 ЕУР

19 јул. 13:08 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN DVOSOBEN STAN 47m2 CENTAR MONTENEGRO

250 ЕУР /месечно

19 јул. 13:08 Станови , Скопjе , Скопје

PRAZEN TROSOBEN STAN 67m2 VO KARPOS 4 KAJ ANTIKO

200 ЕУР /месечно

19 јул. 13:08 Станови , Скопjе , Скопје

NOV LUX DVOSOBEN STAN 40m2 FLAT IRON

250 ЕУР /месечно

19 јул. 13:07 Станови , Скопjе , Центар

NAMESTEN 2 SOBEN 40m2 UL.MAKEDONIJA-CENTAR

200 ЕУР /месечно

18 јул. 10:25 Станови , Скопjе , Скопје

4.5 SOBEN STAN 87m2 VO KOZLE

72 500 ЕУР

18 јул. 10:14 Станови , Скопjе , Скопје

DVOSOB NAMESTEN 40m2 F.RUZVELT Univerzalna sala

200 ЕУР /месечно

16 јул. 17:52 Станови , Скопjе , Скопје

3.5 SOB STAN 91m2 TAFTALIDZE MLECEN

69 000 ЕУР

16 јул. 17:39 Станови , Скопjе , Скопје

3.5 SOB KISELA VODA CESMA

58 000 ЕУР

16 јул. 17:16 Станови , Скопjе , Центар

ODLICEN DVOSOBEN 60m2 CENTAR OLIMPISKI BAZEN

220 ЕУР /месечно

16 јул. 16:04 Станови , Скопjе , Аеродром

DVOSOBEN NAMESTEN OD 50m2 AERODROM -H.RUSIJA

190 ЕУР /месечно

16 јул. 15:28 Станови , Скопjе , Скопје

DVOSOBEN PRAZEN TAFTALIDZE MLECEN

220 ЕУР /месечно

16 јул. 15:24 Станови , Скопjе , Карпош

EXTRA UBAV DVOSOBEN 53m2 NA VODNO

320 ЕУР /месечно

16 јул. 15:24 Станови , Скопjе , Скопје

NOV TROSOBEN VO KOZLE OD 46m2

53 000 ЕУР

16 јул. 15:22 Станови , Скопjе , Скопје

PRAZEN 3 SOB 75m2 TAFTALIDZE MLECEN

250 ЕУР /месечно

16 јул. 15:20 Станови , Скопjе , Скопје

DVOSOBEN NAMESTEN STAN IZDADEN

60 000 ЕУР

16 јул. 12:39 Станови , Скопjе , Центар

NOV TROSOBEN STAN 75m2 CENTAR-KATOLICKA

350 ЕУР /месечно

16 јул. 11:31 Станови , Скопjе , Центар

STAN 83m2 + 11m2 na 1 KAT CENTAR

1 000 ЕУР

16 јул. 11:03 Станови , Скопjе , Центар

NOV DVOSOBEN 40m2 FLATIRON -RAMPA CENTAR

300 ЕУР /месечно

16 јул. 10:55 Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN 4 SOBEN 88m2 TAFTALIDZE PEDAGOSKA

300 ЕУР /месечно

16 јул. 10:23 Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN TROSOBEN 85 m2 CENTAR- BUNJAKOVEC

400 ЕУР /месечно

16 јул. 10:21 Станови , Скопjе , Скопје

EXTRA UREDEN TROSOBEN 75m2 CENTAR KATOLICKA

450 ЕУР /месечно

16 јул. 10:19 Станови , Скопjе , Центар

CETVOROSOBEN 150m2 CENTAR RAMSTOR

600 ЕУР /месечно

15 јул. 16:42 Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN NOV 3-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE NASTEL

450 ЕУР /месечно

15 јул. 16:36 Станови , Скопjе , Скопје

EKSTRA DVOSOBEN 55m2 CENTAR JUZEN BULEVAR

250 ЕУР /месечно

15 јул. 16:35 Станови , Скопjе , Центар

PRAZEN STAN KANCELARII 62m2 CENTAR UL.MAKEDONIJA

250 ЕУР /месечно

15 јул. 15:16 Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN 2.5 SOBEN 67m2 KOZLE KARSI OLIMPIKO

200 ЕУР /месечно

15 јул. 13:41 Станови , Скопjе , Скопје

3 SOBEN 82m2 KISELA VODA KAJ OPSTINATA

61 500 ЕУР

15 јул. 13:39 Станови , Скопjе , Карпош

STAN 3.5 SOBEN TAFTALIDZE UL BAGDATSKA

80 000 ЕУР

11 јул. 17:15 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN TROSOBEN 80m2 AERODROM HOTEL RUSIJA

260 ЕУР /месечно

11 јул. 14:21 Станови , Скопjе , Скопје

135m2 PRAZEN PETTOSOBEN STAN KOZLE

550 ЕУР /месечно

11 јул. 13:24 Станови , Скопjе , Скопје

NOV DVOSOBEN STAN 40m2 KARPOS 2 MI-DA

230 ЕУР /месечно

11 јул. 13:16 Станови , Скопjе , Скопје

NOV TROSOBEN 90m2 NA VODNO NAD MVR

380 ЕУР /месечно

Кон почеток