Македонски | Shqip | English |

Атлас Недвижности

Се за недвижности на едно место!

Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност.   Прикажи повеќе Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност.
Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
ул. Франклин Рузвелт 50а/2-18
Скопје, Скопjе
18 јул. 10:53 Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 108m2 pozadi Univerzana Dupleks

93 000 ЕУР

17 јул. 14:10 Станови , Скопjе , Скопје

Luksuzen Stan od 65m2 na 4/5 trosoben

73 000 ЕУР

16 јул. 12:17 Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 120m2 Centar Kale do Turska Ambasada

400 ЕУР /месечно

16 јул. 12:16 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben namesten stan od 58m2 6/7 Aerodrom

200 ЕУР /месечно

15 јул. 13:13 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan 60m2 Sentar gradski zid

300 ЕУР /месечно

15 јул. 13:03 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben namesten stan KARPOS 3 od 45m2

220 ЕУР /месечно

15 јул. 13:02 Станови , Скопjе , Скопје

Komplet trosoben namesten stan 65m2 vo Karpos4

220 ЕУР /месечно

15 јул. 13:02 Станови , Скопjе , Скопје

Cetvorosoben stan od 122m2 Kapistec Nov

125 000 ЕУР

15 јул. 12:54 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben stan od 45m2 namesten prizemje Centar

250 ЕУР /месечно

11 јул. 13:08 Станови , Скопjе , Скопје

Prazen stan 7kat do Nova Zeleznicka

150 ЕУР /месечно

09 јул. 09:45 Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 100m2 sproti Vero Taftalige1 namesten

600 ЕУР /месечно

01 јул. 11:36 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Kozle od 40m2 namesten dvosoben prizemje

220 ЕУР /месечно

25 јун. 13:46 Станови , Скопjе , Скопје

NOV vo Karpos3 od 139m2 na7/9

1 100 ЕУР

25 јун. 13:42 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka od 100m2 vo Vlae

120 000 ЕУР

10 јун. 11:48 Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 92m2+8m2 terasa vo Kulite

60 000 ЕУР

07 јун. 11:23 Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben stan od 85m2 Kisela Voda

76 500 ЕУР

05 јун. 14:22 Станови , Скопjе , Скопје

Stan dvosoben 50m2 renoviran i namesten

53 000 ЕУР

05 јун. 14:19 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Gorce 2 od 100m2 i dvor 300m2

110 000 ЕУР

27 мај 11:46 Станови , Скопjе , Скопје

Dvosoben komplet namesten stan Aerodrom od 40m2

13 000 МКД /месечно

27 мај 11:37 Станови , Скопjе , Скопје

Nov dvosoben od 53m2 luksuzen na Vodno

300 ЕУР /месечно

16 мај 15:45 Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 72m2 Novo Lisice na 3 kat

60 000 ЕУР

Кон почеток