Македонски | Shqip | English |

БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ

ЗАТОА ШТО ЖИВОТОТ Е ДОВОЛНО КОМПЛИЦИРАН

Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Атинска 3А
Скопје, Скопjе
13 јун. 17:00 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Staro Vodno

06 јун. 15:00 Станови , Скопjе , Центар

Stan Deloven prostor od 165m2 vo Centar

165 ЕУР /месечно

06 јун. 14:52 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Luksuzno opremena kuka vo Kozle

1 200 ЕУР /месечно

06 јун. 14:18 Станови , Скопjе , Карпош

Namesten dvosoben stan kaj City Mall

190 ЕУР /месечно

06 јун. 14:14 Станови , Скопjе , Скопје

Nov namesten nevseluvan 3 soben stan vo Przino

600 ЕУР /месечно

06 јун. 14:09 Станови , Скопjе , Скопје

Odlicno namestena garsonjera vo Kozle

200 ЕУР /месечно

06 јун. 14:03 Станови , Скопjе , Центар

Komplet novoopremen 2 soben stan vo Centar

320 ЕУР /месечно

28 мај 15:47 Станови , Скопjе , Скопје

Komplet namesten stan so dve spalni vo Centar

350 ЕУР /месечно

22 мај 15:32 Станови , Скопjе , Центар

Odlicno namesten 2 soben stan na Vodno

300 ЕУР /месечно

20 мај 16:09 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov namesten stan Taftalidze 1 kaj VERO

270 ЕУР /месечно

20 мај 16:01 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov stan vo Taftalidze 1 kaj Vero

230 ЕУР /месечно

17 мај 12:28 Станови , Скопjе , Центар

Odlicen namesten stan vo Kapistec

450 ЕУР /месечно

16 мај 14:54 Станови , Скопjе , Гази Баба

Odlicen namesten stan vo Avtokomanda

200 ЕУР /месечно

Кон почеток