Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

НЕДВИЖНОСТИ

ЗАТОА ШТО ЖИВОТОТ Е ДОВОЛНО КОМПЛИЦИРАН

Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор

Атинска 3А

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1952
17 фев. 16:49

Se izdava dvosoben namesten stan od 50m2 vo Kozle

200 ЕУР /месечно

13 авг. 15:06

Stan od 74m2 so dve spalni vo Kisela Voda

280 ЕУР /месечно

08 авг. 12:36

Se izdava za prv pat 109m2 na pocetok na K Voda

400 ЕУР /месечно

06 авг. 15:07

BARAKA NA VODNO

31 јул. 11:41

Stan vo nova zgrada kaj Tobako

230 ЕУР /месечно

26 јул. 11:59

Prazen trosoben stan vo Debar Maalo na prizemje

250 ЕУР /месечно

28 јун. 18:07

Se izdava stan vo blizina na Palma

250 ЕУР /месечно

27 јун. 15:55

Renoviran stan so tri spalni vo Kozle

400 ЕУР /месечно

27 јун. 12:43

Se izdava garsonjera sproti Drzavna bolnica

160 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации