Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Moto Centar GSG

ГСГ Компани доо

Мотоцентар "ГСГ" доо - Неготино - Овластен Увозник и Дилер за Скутери и Велосипеди за Македонија.

м.тито 123

Неготино

Огласи во продавницата

Сите 1-46 од 46

RKS Benelli RT250

1 890 ЕУР

RKS Sniper 50cc

830 ЕУР

Aprilia SXR50R vo GSG

2 490 ЕУР

Peda Tek 250 R

2 390 ЕУР

SKUTER GARELLI GSP50 2T

1 350 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации