Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ДИГИТ КОМПЈУТЕРИ

DIGIT COMPUTERS

Продажба и сервис на компјутери и техничка роба во специјализирани продавници.

Ген. М. Апостолски 24

Штип

Огласи во продавницата

Сите 1-6 од 6

HTC Desire 610

3 500 МКД

Microsoft Lumia 650

3 000 МКД

Кон почеток