Македонски | Shqip | English |

ДОМ ДИЗАЈН

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО БАРАТЕ ВАШИОТ ДОМ, ПОЧНЕТЕ ДА ГО ЖИВЕЕТЕ ВАШИОТ СОН

ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
ДОМ ДИЗАЈН
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2
Скопје, Скопjе
Вчера 12:56 Станови , Скопjе , Карпош

ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE 2

49 470 ЕУР

Вчера 11:39 Станови , Скопjе , Аеродром

Skromno namesteno stance vo Aerodrom

180 ЕУР /месечно

21 мај 09:37 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVAAT ODLICNI STANOVI VO VLAE

250 ЕУР /месечно

18 мај 16:44 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN DO UNIVERZALNA

250 ЕУР /месечно

18 мај 16:21 Станови , Скопjе , Карпош

POVOLNO STAN VO KARPOS

71 000 ЕУР

18 мај 10:27 Станови , Скопjе , Аеродром

DVOSOBEN STAN Novo Lisice 38м2

35 000 ЕУР

17 мај 15:54 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZNAJMUVA EKTRA GARSONJERA AERODROM

150 ЕУР /месечно

15 мај 15:57 Станови , Скопjе , Центар

EKSTRA STAN VO CENTAR

78 600 ЕУР

15 мај 15:23 Станови , Скопjе , Центар

STAN VO DEBAR MAALO

66 300 ЕУР

15 мај 12:28 Станови , Скопjе , Центар

Odlicen stan vo Centar Debar Maalo

87 300 ЕУР

15 мај 10:20 Станови , Скопjе , Центар

Nov stan kaj MVR i drzavna bolnica

270 ЕУР /месечно

14 мај 18:42 Станови , Скопjе , Скопје

PREUBAV STAN KAJ NOVA EFTINO

57 570 ЕУР

14 мај 13:53 Станови , Скопjе , Карпош

Stan za deloven prostor Vero Taftalidze

300 ЕУР /месечно

12 мај 10:47 Станови , Скопjе , Карпош

Eksluziven stan vo Kozle

160 000 ЕУР

11 мај 19:53 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Renoviran stan vo Crnice

78 000 ЕУР

11 мај 10:49 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Trosoben stan vo K Voda

70 500 ЕУР

11 мај 10:47 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA PREKRASEN STAN VO DEBAR MAALO

410 ЕУР /месечно

11 мај 10:41 Станови , Скопjе , Карпош

NOV ODLICEN STAN KAJ SIMPO

57 500 ЕУР

11 мај 10:29 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA STAN VO KARPOS 1

190 ЕУР /месечно

11 мај 10:25 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Topansko Pole

46 000 ЕУР

11 мај 10:17 Станови , Скопjе , Скопје

EKSLUZIVEN STAN VO VLAE PO PROMOCENA

81 900 ЕУР

11 мај 09:57 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN STAN VO KOZLE OD 58M2

300 ЕУР /месечно

10 мај 14:28 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA ODLICEN STAN NA VODNO PO TOP CENA

220 ЕУР /месечно

10 мај 14:04 Станови , Скопjе , Карпош

Trosoben stan vo VLAE

65 000 ЕУР

10 мај 13:59 Станови , Скопjе , Карпош

Novogradba - Trosoben stan 48m2 VLAE

46 600 ЕУР

10 мај 13:56 Станови , Скопjе , Карпош

VLAE novogradba so parking prostor

48 500 ЕУР

10 мај 12:52 Станови , Скопjе , Карпош

Polunamesten trosoben stan vo Kozle

65 000 ЕУР

09 мај 16:14 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo strog Centar

320 ЕУР /месечно

08 мај 18:25 Станови , Скопjе , Центар

Dvosoben stan vo Kapistec 43m2

220 ЕУР /месечно

08 мај 15:11 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

EXTRA PLAC1000M2 SO KUKA I GARAZI

75 000 ЕУР

08 мај 14:59 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

STAN VO HROM OD 46M2

39 900 ЕУР

08 мај 12:22 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA GARSONJERA VO KARPOS 1 OD 30M2

230 ЕУР /месечно

07 мај 19:32 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR

330 ЕУР /месечно

07 мај 19:26 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA POVOLNO STAN VO TRNODOL

300 ЕУР /месечно

07 мај 12:06 Станови , Скопjе , Центар

Moderno namesten apartman na Rekord

800 ЕУР /месечно

07 мај 09:36 Станови , Скопjе , Карпош

Namesteno stance kaj Voena bolnica

200 ЕУР /месечно

Кон почеток