Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ДОМ ДИЗАЈН

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО БАРАТЕ ВАШИОТ ДОМ, ПОЧНЕТЕ ДА ГО ЖИВЕЕТЕ ВАШИОТ СОН

ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 2998
09 јун. 10:40

Stan novogradba od 52m2 vo Karpos

55 200 ЕУР

Dvosoben namesten stan vo Aerodrom

55 500 ЕУР

07 јун. 11:47

Trosoben komoten stan vo Centar

105 000 ЕУР

07 јун. 11:24

Novogradba od 59m2 vo opstina Karpos

62 500 ЕУР

07 јун. 10:59

Trosoben stan vo Kapistec

97 000 ЕУР

04 јун. 13:44

Se izdava stan od 41m2 vo Centar

160 ЕУР /месечно

04 јун. 13:07

Trosoben stan dupleks 80m2 Centar kaj OU Pestaloci

350 ЕУР /месечно

01 јун. 13:08

Dvosoben luksuzen stan vo Centar 57m2

450 ЕУР /месечно

Komforen stan so tri spalni kaj MVR

176 000 ЕУР

Stan vo Centar kompletno renoviran

207 200 ЕУР

Garsonjera vo Micurin

44 000 ЕУР

Nov luksuzen Duplex stan vo Taftalidze 120m2

780 ЕУР /месечно

Se iznajmuva trosoben namesten stan vo Debar Maalo

320 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzen stan vo Vlae

1 000 ЕУР /месечно

Trosoben stan vo Debar Maalo

92 000 ЕУР

Se izdava stan komplet namesten so edna spalna vo Kapistec

380 ЕУР /месечно

Garsonjera vo Taftalidze 2

31 000 ЕУР

Trosoben stan 103m2 vo Zelezara

72 000 ЕУР

Trosoben stan vo Aerodrom

81 600 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации