Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Доорс Импекс ДООЕЛ

Фирмата Доорс Импекс е основана во 2010г. во Скопје.
Фирмата Доорс Импекс е основана во 2010г. во Скопје.

Како застапник на водечките европски фирми Novoferm, Doorhan, Marantec, Locher и Stilplast извршува продажба, монтажа и сервис на гаражни, противпожарни и специјални врати; автоматика за гаражни, крилни и клизни врати; ПВЦ и алуминумска програма.

Нашата главна стратегија е да понудиме производ со врвен квалитет и достапни цени, како и професионална и докажана грижа за користниците. За таа цел имаме остварено безброј контакти со нашите клиенти, одблиску да се запознаеме со нивните потреби и барања.

ул. Боца Иванова б.б.

Бутел, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-2 од 2
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации