Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА

НЕДВИЖНОСТА Е НАЈСИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
НЕДВИЖЕН ИМОТ

Булевар Туристичка 36А

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 178
12 јун. 21:29

Imperija Nedviznosti kuka od 222m2

135 000 ЕУР

10 јун. 21:44

ИМПЕРИЈА – Стан 88м²

89 000 ЕУР

09 јун. 20:33

ИМПЕРИЈА – Стан 53м²

850 ЕУР

07 јун. 20:20

ИМПЕРИЈА – Стан 80м²

670 ЕУР

07 јун. 20:20

ИМПЕРИЈА Ексклузивен стан

180 000 ЕУР

07 јун. 20:08

ИМПЕРИЈА – Стан 61м²

780 ЕУР

03 јун. 19:08

Imperija Nedviznosti stan od 95m2

578 ЕУР

02 јун. 20:24

Imperija Nedviznosti stan od 64m2

58 000 ЕУР

02 јун. 20:24

Imperija Nedviznosti kuka od 80m2

37 000 ЕУР

02 јун. 20:24

Imperija Nedviznosti kuka od 150m2

65 000 ЕУР

01 јун. 21:28

Imperija Nedviznosti stan od 64m2

85 000 ЕУР

01 јун. 21:28

Imperija Nedviznosti stan od 61m2

1 050 ЕУР

29 мај 15:03

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

850 ЕУР

28 мај 15:23

Imperija Nedviznosti renoviran stan od 74m2

85 000 ЕУР

28 мај 15:19

Imperija Nedviznosti stan od 53m2

67 500 ЕУР

27 мај 15:31

Stan od 64m2 Imperija

27 мај 15:31

Stan od 73m2 Imperija

33 000 ЕУР

27 мај 15:31

Stan od 65m2 Imperija

850 ЕУР

26 мај 12:41

Imperija Nedviznosti kuka od 190m2

160 000 ЕУР

20 мај 21:16

Imperija Nedviznosti stan od 61m2

41 900 ЕУР

20 мај 21:23

Imperija Nedviznosti nova kuka od 250m2

185 000 ЕУР

18 мај 19:54

Imperija Nedviznosti stan od 47m2

46 900 ЕУР

17 мај 21:17

Imperija Nedviznosti kuka od 148m2

45 900 ЕУР

17 мај 21:05

Imperija Nedviznosti stan vo strog Centar

126 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации