Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ИМПЕРИЈА

НЕДВИЖНОСТА Е НАЈСИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
НЕДВИЖЕН ИМОТ

Булевар Туристичка 36А

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 170
Вчера 20:05

Imperija stan od 115m2

11 авг. 20:34

kuka 170м²

220 000 ЕУР

11 авг. 20:31

stan 49м²

54 900 ЕУР

10 авг. 20:54

novi stanovi

1 300 ЕУР

10 авг. 20:54

Imperija Nedviznosti stan vo strog Centar

126 000 ЕУР

10 авг. 20:52

Kuka od 300m2 vo Ohrid Imperija

320 000 ЕУР

deloven proctor

530 ЕУР /месечно

04 авг. 20:49

Kuka od 183m2

130 000 ЕУР

04 авг. 20:49

kuka 180m²

90 000 ЕУР

04 авг. 20:49

Komforen familijaren stan Imperija

65 000 ЕУР

03 авг. 20:46

Stan od 65m2 Imperija

71 500 ЕУР

Plac od 600m2

26 000 ЕУР

Plac od 467m2 Imperija

18 000 ЕУР

01 авг. 15:28

Imperija nedviznosti stan

01 авг. 15:28

Imperija nedviznosti prodazba na kuki

30 000 ЕУР

28 јул. 20:42

Stan od 49m2

60 900 ЕУР

27 јул. 20:34

Imperija stan od 83m2

85 000 ЕУР

26 јул. 20:32

kuka na kale

220 000 ЕУР

26 јул. 20:29

Vikend kuka

67 900 ЕУР

25 јул. 21:30

Stan vo Centar

1 300 ЕУР

25 јул. 21:24

ИМПЕРИЈА – Екстра Куќа

246 000 ЕУР

23 јул. 13:49

Imperija Nedviznosti kuka od 222m2

150 000 ЕУР

23 јул. 13:48

Imperija Kompleks Kuki

23 јул. 13:48

Imperija kuka so povrsina 160m2

55 000 ЕУР

23 јул. 13:48

kuka na prodazba

188 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации