Македонски | Shqip | English |

КАЗА МИА

,,НИЕ ГО ИМАМЕ КЛУЧОТ ОД ВАШИОТ НОВ ДОМ"'

ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ,   Прикажи повеќе ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ,
НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА :
- ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....),
- ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА.
ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ.
ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА НОВА"
КАЗА МИА
Партизански Одреди бр.43б/8
Скопје, Скопjе
Денес 13:05 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN VO AERODROM ZA ODLICNA CENA !!!

43 000 ЕУР

20 јан 14:05 Станови , Скопjе , Скопје

PREUBAV STAN 47m2 KISELA VODA RASADNIK

46 000 ЕУР

18 јан 18:17 Станови , Скопjе , Скопје

OPREMEN 50M2 KARPOS 2 DO MASINSKI

52 000 ЕУР

17 јан 18:43 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN STAN VO NOVO LISICE 68M2

55 000 ЕУР

17 јан 17:20 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA 3-SOBEN STAN DEBAR MAALO PRAZEN SO KUJNA

250 ЕУР /месечно

17 јан 15:08 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO KARPOS

200 ЕУР /месечно

16 јан 16:52 Станови , Скопjе , Скопје

NOV TROSOBEN STAN VLAE 48m2 VSELIV

47 000 ЕУР

16 јан 12:46 Станови , Скопjе , Скопје

Cetvorosoben stan vo Taftalidze

130 000 ЕУР

12 јан 17:39 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

RENOVIRANA KUKA 250m2 VO BUTEL 2

117 000 ЕУР

12 јан 17:27 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN AERODROM 41m2 DVOSOBEN

39 770 ЕУР

12 јан 15:08 Станови , Скопjе , Скопје

OPREMEN STAN 42M2 VO DEBAR MAALO NAMALENO

300 ЕУР /месечно

02 јан 14:55 Станови , Скопjе , Скопје

GARSONJERA NOVOGRADBA AERODROM 21m2

23 000 ЕУР

28 дек 15:33 Станови , Скопjе , Скопје

DVOSOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE 1

57 500 ЕУР

27 дек 13:33 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN STAN K VODA

350 ЕУР /месечно

26 дек 16:35 Станови , Скопjе , Скопје

TROSOBEN STAN KARPOS 1

51 000 ЕУР

26 дек 12:12 Станови , Скопjе , Скопје

FOR RENT SE IZDAVA PREUBAV STAN VO CRNICE

750 ЕУР /месечно

23 дек 14:08 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

KUKA VO BARDOVCI

148 000 ЕУР

20 дек 11:47 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA PREUBAV PRAZEN STAN POZADI UNIVERZALNA

400 ЕУР /месечно

16 дек 17:05 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava luksuzna kuka vo Trnodol

1 700 ЕУР /месечно

15 дек 13:59 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos kompleks City Garden

53 000 ЕУР

14 дек 11:45 Станови , Скопjе , Скопје

NOV DVOSOBEN STAN VO AERODROM 46M2

47 840 ЕУР

13 дек 15:08 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN STAN NA RUZVELTOVA

97 000 ЕУР

12 дек 15:37 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA PRAZEN STAN 100M2 DEBAR MAALO

500 ЕУР /месечно

12 дек 13:45 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan sproti Skopje City Mall

350 ЕУР /месечно

12 дек 11:49 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN VO DEBAR MAALO

250 ЕУР /месечно

08 дек 19:52 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

STARA KUKA VO KOZLE NA PLAC OD 414m2

158 000 ЕУР

08 дек 19:43 Станови , Скопjе , Скопје

EDINECNA BARAKA KAJ KATASTAR

220 000 ЕУР

08 дек 19:40 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA MODERNO OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE

300 ЕУР /месечно

08 дек 19:36 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN VO KOZLE 31M2 SO SPALNA SOBA

40 000 ЕУР

08 дек 19:28 Станови , Скопjе , Скопје

STAN SO MEBEL 87M2 GRAND PRESTIGE

1 050 ЕУР

08 дек 19:16 Станови , Скопjе , Скопје

NOV 4 SOBEN STAN AERODROM POLIKLINIKA

90 000 ЕУР

Кон почеток