Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ

At your disposal

Климатроник Професионал е компанија која во своето портфолио на активности опфаќа: Прикажи повеќе
Климатроник Професионал е компанија која во своето портфолио на активности опфаќа:

1) Се за вашиот Автомобил:
- Авто Клима Сервис
- Авто Сервис
- Авто делови (Половсни и нови)
- Авто Козметика

2) Се поврзано со Домашни Клима Уреди:
- Продажба на нови и половни Клима Уреди
- Комплетен Професионален Сервис на вашиот Клима Уред
- Професионална Монтажа
- Менување Фреон
- Демонтажа


Hide More

Светиниколска ББ

Центар, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-5 од 5
Кон почеток