Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KMS MALERIC

Napravi vino vo inox proizvodite na Maleric!

Sadovi za cuvanje na vino(so moznost za fermentacija vo istite)od 10l -10.000l,melacki za grozje,masini za filtracija ,polnilnici,presi,zatvaracki za sisinja,pluteni tapi,sisinja,pvc kapsuli,Enoloski sredstva za fermentacija i se drugo za da se napravi i cuva kvalitetno vino.

с.Марена(Неготино-Кавадарци)

Кавадарци

Огласи во продавницата

Сите 1-7 од 7
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации