Македонски | Shqip | English |

ЛИДЕР

ВАШ ЛИЧЕН ВОДИЧ ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба.   Прикажи повеќе Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба.
Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
ЛИДЕР
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1
Скопје, Скопjе
Вчера 12:57 Станови , Скопjе , Карпош

MODERNO OPREMEN DVOSOBEN LEPTOKARIJA

250 ЕУР /месечно

Вчера 12:56 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN VO KAPISTEC

380 ЕУР /месечно

21 мај 10:50 Станови , Скопjе , Скопје

TROSOBEN NOV STAN CENTAR KATOLICKA CRKVA

300 ЕУР /месечно

21 мај 10:49 Станови , Скопjе , Скопје

UBAVO NAMESTEN STAN RAMPA 2 SPALNI

250 ЕУР /месечно

12 мај 13:15 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN KARPOS 1

250 ЕУР /месечно

08 мај 14:55 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA OPREMEN DVOSOBEN STAN NA REKORD

300 ЕУР /месечно

08 мај 14:41 Станови , Скопjе , Центар

TROSOBEN STAN CENTAR JUGODRVO

250 ЕУР /месечно

08 мај 14:37 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN AERODROM

180 ЕУР /месечно

18 апр 21:18 Станови , Скопjе , Скопје

TROSOBEN MODERNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 300EVRA

150 ЕУР /месечно

18 апр 20:23 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA DVOSOBEN 200EVRA POZADI TRI BISERI

200 ЕУР /месечно

01 мар 13:27 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVAAT DVA STANA POGODNI ZA DELOVEN PROSTOR

800 ЕУР /месечно

20 фев 18:02 Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR

12 000 МКД /месечно

19 фев 09:38 Станови , Скопjе , Центар

DVA NOVI TROSOBNI STANA PRV KAT VODNO

1 050 ЕУР

14 фев 14:59 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA DVOSOBEN MODERNO OPREMEN STAN

230 ЕУР /месечно

14 фев 14:23 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA DO TRI BISERI

200 ЕУР /месечно

12 фев 17:32 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

RENOVIRANA KUKA KOLONIJA

45 000 ЕУР

12 фев 15:54 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA MODERNO OPREMEN SPRAT OD KUKA

700 ЕУР /месечно

09 фев 16:59 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN TROSOBEN STAN VO MICURIN

59 000 ЕУР

07 фев 19:30 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN DO RED CAFFE AERODROM

8 000 ЕУР /месечно

05 фев 15:04 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA MODERNO OPREMEN DVOSOBEN STAN CENTAR

270 ЕУР /месечно

02 фев 15:16 Станови , Скопjе , Чаир

STAN OD 76m2 VO TOPANSKO POLE I KAT

50 000 ЕУР

26 јан 12:37 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA SPROTI SIMPO KARPOSH 1

12 000 ЕУР /месечно

26 јан 12:37 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISTEC

230 ЕУР /месечно

23 јан 12:07 Станови , Скопjе , Аеродром

TROSOBEN OPREMEN AERODROM

230 ЕУР /месечно

12 јан 12:24 Станови , Скопjе , Кисела Вода

STAN SO DVOR KISELA VODA

60 000 ЕУР

12 јан 12:23 Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA NOVOGRADBA DVOSOBEN K VODA

220 ЕУР /месечно

11 јан 14:57 Станови , Скопjе , Скопје

DELOVEN PROSTOR 25M2

31 000 ЕУР

11 јан 11:44 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA GARSONJERA KAPISTEC SO VKLUCENI TROSOCI

200 ЕУР /месечно

10 јан 17:21 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA RENOVIRAN DVOSOBEN STAN

12 000 МКД

09 јан 13:43 Станови , Скопjе , Центар

Stan 50m2 KAJ KATOLICKA CRKVA

1 100 ЕУР

05 јан 14:52 Станови , Скопjе , Аеродром

DVOSOBEN STAN 51m2 2002GODINA

47 000 ЕУР

02 јан 12:09 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA LUX TROSOBEN CHEVAHIR SKY CITY

450 ЕУР /месечно

27 дек 13:48 Станови , Охрид

LUX TROSOBEN PRV KAT OHRID

85 000 ЕУР

01 дек 16:07 Станови , Скопjе , Центар

KARPOS 1 47M2 DELUMNO RENOVIRAN

48 000 ЕУР

13 ное 14:06 Станови , Скопjе , Гази Баба

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO NAS HIPODROM

13 000 МКД /месечно

10 ное 15:37 Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA TROSOBEN MICURIN

200 ЕУР /месечно

06 ное 16:08 Станови , Скопjе , Аеродром

MICURIN TRET KAT RENOVIRAN 52M2

46 000 ЕУР

06 ное 14:15 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

KUKA NASELBA LISICE

66 000 ЕУР

Кон почеток