Македонски | Shqip | English |

АГЕНЦИЈА НАШ-ВАШ-ДОМ

www nasvasdom.com


Агенција за посредување со промет на недвижности

Агенцијата НАШ-ВАШ-ДОМ се занима со промет на недвизности и изнајмување на недвижности- станови деловни објекти, плацеви и деловни објекти.
41.121328 20.819607
Aгенција НАШ- ВАШ-ДОМ
Охрид   Прикажи мапа
06 јун. 18:06 Станови , Охрид

Nas Vas Dom kukja nad starata ohridska carsija

148 000 ЕУР

24 фев. 19:57 Куќи/Вили , Охрид

Nas Vas Dom kuka vo naselbata Voska 300m2

78 500 ЕУР

21 фев. 20:42 Куќи/Вили , Охрид

Nas Vas Dom kuka vo Velgosti 400m2

85 000 ЕУР

Кон почеток