Македонски | Shqip | English |

Денес 19:31 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW TOURAN 2.0 TDI 140KS HIGHLINE -07 7 S

7 190 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 2.0 TDI Pro Line

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:29 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ford Fusion 1.4 Benzin

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:26 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dodge Journey

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:26 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo strog centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:18 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Megane

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

Audi A8

50 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:13 Автомобили , Струмица

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:10 Автомобили , Скопjе , Центар

Renault Megane Sport F1 R26 Limited

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 19:06 Автомобили , Струмица , Босилово

BMW m sport 325i

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:06 Автомобили , Велес

VW Fox Tdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:02 Автомобили , Струмица

Mercedes E200 CDI

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:58 Автомобили , Прилеп

Ford Fiesta Titanium 1.4 cc 76 kw

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 18:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai Accent 1.3

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток