Македонски | Shqip | English |
Денес 16:02 Станови , Берово

Stan vo centarot na Berovo

30 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:09 Автомобили , Берово

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр 14:59 Автомобили , Берово

Ford Fiesta Clx

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
15 апр 12:20 Автомобили , Берово

VW Golf 7 VII 1.6TDI

10 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
13 апр 19:26 Автомобили , Берово

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 16 V

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр 00:20 Автомобили , Берово

Ford Orion 1.8

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
07 апр 00:30 Автомобили , Берово

Ford Escort 1.4 clx atestiran plin+euro kuka

650 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
05 апр 23:24 Автомобили , Берово

Mazda 6 Dizel

4 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр 10:41 Автомобили , Берово

AUDI A4 3.2 FSI S line QUATTRO

9 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар 16:11 Автомобили , Берово

VW Passat 1.9t(di) 131ps

3 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар 12:06 Автомобили , Берово

Mazda 6

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар 08:22 Автомобили , Берово

VW Passat 1.9 tdi 131 ps odlicen

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар 18:44 Автомобили , Берово

Renault Master 2.5 dci

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар 15:35 Автомобили , Берово

Fiat 1300 1975 Old timer

900 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 90 000 - 94 999
18 мар 00:35 Автомобили , Берово

BMW 318 e36

Година: 1996
Километража: > 500 000
15 мар 08:27 Автомобили , Берово

VW Passat 1.9 131ps

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар 22:43 Автомобили , Берово

Renault Scenic bez mana

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток