Македонски | Shqip | English |
Alfa 156 , 3
Alfa 166 , 1
GT , 3
15 јун 22:54 Автомобили , Берово

Alfa Romeo 156 1.9 jtd

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
23 јан 19:14 Автомобили , Берово

ALFA ROMEO 156 SPORTVAGON

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт 21:32 Автомобили , Берово

Alfa Romeo 156 1.9 jtd 16v 140 ks facelift

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун 21:29 Автомобили , Берово

Alfa Romeo GT

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
05 фев 07:14 Автомобили , Берово

se prodava no moze i zamena za pomalo vozilo ili d

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
25 јан 18:24 Автомобили , Берово

Samo za ljubiteli na ALFA ROMEO

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 ное 08:29 Автомобили , Берово

ALFA ROMEO GT -04

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток