Македонски | Shqip | English |
Carnival , 1
Sorento , 2
13 јан 03:27 Автомобили , Берово

Kia Sorento

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун 21:31 Автомобили , Берово

Kia Carnival ls

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
17 мар 20:59 Автомобили , Берово

Kia Sorento -04

5 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток