Македонски | Shqip | English |
30 сеп 22:26 Автомобили , Берово

Kia Sorento

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар 20:59 Автомобили , Берово

Kia Sorento -04

5 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток