Македонски | Shqip | English |
10 јан 14:59 Автомобили , Берово

Mercedes C250 dizel

2 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун 09:58 Автомобили , Берово

Mercedes C 250 -94

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт 10:20 Автомобили , Берово

Mercedes C 250 -94

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток