Македонски | Shqip | English |
16 мар. 13:49 Куќи/Вили , Берово

Kuka so dvorno mesto

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
13 мар. 16:36 Куќи/Вили , Берово

Golema semejna kuka so dva vleza

128 000 ЕУР

Број на соби: 10
11 мар. 08:35 Станови , Берово

Prekrasen stan od 105m2 vo Berovo

167 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 фев. 17:45 Куќи/Вили , Берово

SE IZDAVA APARTMAN VO BEROVO

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
27 фев. 08:01 Куќи/Вили , Берово

Semejna kuka Berovo

Број на соби: > 10
22 фев. 16:18 Станови , Берово

Deloven prostor od 120m2 vo Berovo

Број на соби: 2
Површина: 120
11 јан. 11:32 Куќи/Вили , Берово

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO BEROVO

12 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
19 дек. 10:17 Станови , Берово

Se izdava apartman za nova godina

500 МКД / дневно

Број на соби: 2
20 септ. 18:15 Куќи/Вили , Берово

Apartmani "PRIRODA" i Vila "PRIRODA"

600 МКД / дневно

Број на соби: > 10
05 авг. 15:56 Куќи/Вили , Берово

Vila od 80m2 na Ratovsko Ezero Berovo

Број на соби: 5
Површина: 80
24 јул. 18:30 Куќи/Вили , Берово

KUKA VO BEROVO

Број на соби: > 10
19 јул. 23:25 Соби , Берово

APARTMANI I SOBI Berovo

500 МКД / месечно

19 јул. 12:08 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

Број на соби: 8
Површина: 150
15 јул. 20:00 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Pehcevo

Број на соби: 4
11 јул. 23:22 Куќи/Вили , Берово

Kuka od 90m2 vo Berovo

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Кон почеток