Македонски | Shqip | English |
24 мај 22:09 Куќи/Вили , Берово

Vila na Berovsko Ezero

89 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
24 мај 20:41
Линк
Куќи/Вили , Берово

Apartmani i Vila PRIRODA

600 МКД / дневно

Број на соби: > 10
21 мај 23:44 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 мај 04:21 Куќи/Вили , Берово

Kuka so dvorno mesto

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
07 мај 01:20 Куќи/Вили , Берово

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Berovo

400 МКД / дневно

Број на соби: 10
07 мај 01:20 Куќи/Вили , Берово

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Berovo

400 МКД / дневно

Број на соби: 10
01 мај 10:21 Куќи/Вили , Берово

SE IZDAVA APARTMAN VO BEROVO

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
29 мар. 17:42 Куќи/Вили , Берово

Vila na Berovko Ezero

89 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
11 јан. 11:32 Куќи/Вили , Берово

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO BEROVO

12 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
20 септ. 18:15 Куќи/Вили , Берово

Apartmani "PRIRODA" i Vila "PRIRODA"

600 МКД / дневно

Број на соби: > 10
19 јул. 12:08 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

Број на соби: 8
Површина: 150
11 јул. 23:22 Куќи/Вили , Берово

Kuka od 90m2 vo Berovo

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
24 јун. 17:33 Куќи/Вили , Берово

Vikendica vo Berovo

Број на соби: 4
Површина: 100
05 јун. 11:31 Куќи/Вили , Берово

Smestuvanje vo Berovo Kuka Mia

Број на соби: 3
Површина: 70
24 мај 13:57 Куќи/Вили , Берово

Stara kuka od 260m2 vo Berovo

Број на соби: 4
20 мај 19:43 Куќи/Вили , Берово

Kuka na Berovsko Ezero Linako

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 70
28 авг. 01:15 Куќи/Вили , Берово

Kuka na dva sprata

Број на соби: 8
Површина: 200
03 авг. 11:38 Куќи/Вили , Берово

Се продава куќа во Берово

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
11 апр. 21:48 Куќи/Вили , Берово

Lovecka kuka Futi

Број на соби: 3
Површина: 50
06 апр. 19:46 Куќи/Вили , Берово

Izdavanje sobi smestuvanje Kuka Amika Berovo

500 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 200
30 мар. 21:05 Куќи/Вили , Берово

Izdavam vila na Berovsko ezero

Број на соби: 4
Површина: 100
28 мар. 20:29 Куќи/Вили , Берово

Kuka 200m2 vo Berovo

25 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
27 фев. 13:20 Куќи/Вили , Берово

Кuka vo centarot na Berovo

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
04 дек. 00:06 Куќи/Вили , Берово

IZDAVAM APARTMAN VO BEROVO

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
29 ноем. 23:37 Куќи/Вили , Берово

Vila za Nova godina

125 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
Површина: 200
12 ноем. 15:11 Куќи/Вили , Берово

VIKEND KUKA VO BEROVO 72M2

26 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
12 ноем. 13:51 Куќи/Вили , Берово

VIKEND KUKA 72M2 VO BEROVO

26 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
31 авг. 00:26 Куќи/Вили , Берово

Izdavanje sobi vo kuka Amika Berovo

500 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 200
Кон почеток