Македонски | Shqip | English |

08 септ. 23:38 Автомобили , Берово

Ford Escort vo odlicna sostojba

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
07 септ. 13:20 Станови , Берово

Stan vo Berovo

31 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 септ. 14:48 Автомобили , Берово

VW Passat 1.9 tdi itno

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 10:56 Автомобили , Берово

VW PASSAT B5

3 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 01:15 Куќи/Вили , Берово

Kuka na dva sprata

Број на соби: 8
Површина: 200
22 авг. 18:35 Автомобили , Берово

Opel Astra

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
19 авг. 17:20 Автомобили , Берово

OPEL CORSA

1 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 11:00 Автомобили , Берово

VW Passat 5 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 20:37 Автомобили , Берово

SUZUKI JIMNY

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 11:38 Куќи/Вили , Берово

Се продава куќа во Берово

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
30 јул. 12:01 Автомобили , Берово

Ford mondeo za delovi

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 08:14 Автомобили , Берово

Ford Aerostar

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток