Македонски | Shqip | English |
29 апр. 15:40 Автомобили , Берово

MITSUBISHI PAJERO 3.2 D-ID 4X4 RACEN MENUVAC -01

5 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 22:07 Автомобили , Берово

Fiat Brava 1.9JTD -00 klima

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 20:52 Автомобили , Берово

Opel Vectra -01

2 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 21:28 Автомобили , Берово

VW Golf 4 - 03

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 17:32 Автомобили , Берово

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN -99

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 15:30 Автомобили , Берово

RENAULT R 9 -94

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 14:17 Автомобили , Берово

Mitsubishi Lancer -87

Година: 1987
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 12:48 Автомобили , Берово

VW Passat 1.9 tdi 115 ks -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 11:28 Автомобили , Берово

BMW SO FUL OPREMA MOZE ZAMENA-00

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
20 мар. 17:59 Автомобили , Берово

Toyota Corolla 1.4 D4D -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток