Македонски | Shqip | English |

24 фев. 17:42 Автомобили , Берово

Ford Escort

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 16:18 Станови , Берово

Deloven prostor od 120m2 vo Berovo

Број на соби: 2
Површина: 120
16 фев. 11:34 Автомобили , Берово

Mazda 6 2.0 diesel

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
03 фев. 10:13 Автомобили , Берово

Alfa Romeo 1.9 JTD

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 11:32 Куќи/Вили , Берово

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO BEROVO

12 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
07 јан. 08:05 Автомобили , Берово

Ford Escort

315 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 14:00 Автомобили , Берово

SEAT ALTEA 1.9 TDI-09

5 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
19 дек. 10:17 Станови , Берово

Se izdava apartman za nova godina

500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Кон почеток