Македонски | Shqip | English |

05 јун. 11:31 Куќи/Вили , Берово

Smestuvanje vo Berovo Kuka Mia

Број на соби: 3
Површина: 70
24 мај 13:57 Куќи/Вили , Берово

Stara kuka od 260m2 vo Berovo

Број на соби: 4
23 мај 20:42 Автомобили , Берово

Renault R 9

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
20 мај 19:43 Куќи/Вили , Берово

Kuka na Berovsko Ezero Linako

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 70
13 мај 22:58 Автомобили , Берово

VW Passat odlicen

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 23:52 Автомобили , Берово

Mercedes C 220

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 13:56 Автомобили , Берово

LAND ROVER FREELANDER -98

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 21:16 Автомобили , Берово

AUDI A4 1.9tdi 131ks

4 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 21:00 Автомобили , Берово

Mercedes B180 cdi

6 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 19:52 Автомобили , Берово

VW Passat tdi 110ks

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 21:45 Станови , Берово

STAN VO BEROVO

Број на соби: 1
15 апр. 14:59 Автомобили , Берово

Ford Fiesta Clx

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 00:20 Автомобили , Берово

Ford Orion 1.8

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток