Македонски | Shqip | English |

23 јан. 19:14 Автомобили , Берово

ALFA ROMEO 156 SPORTVAGON

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 09:22 Автомобили , Берово

UAZ JEEP

1 700 ЕУР

Година: 1980
Километража: 30 000 - 34 999
21 јан. 00:03 Автомобили , Берово

RENAULT LAGUNA II 1.9 DCI 88KW

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 17:41 Автомобили , Берово

BMW X5 3.0 M-Paket

7 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 03:27 Автомобили , Берово

Kia Sorento

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 15:59 Автомобили , Берово

Suzuki Vitara

2 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 15:01 Автомобили , Берово

VW PASSAT 1.9 TDI

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
16 дек. 13:04 Автомобили , Берово

Citroen Xsara

2 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 12:17 Автомобили , Берово

Lada Niva

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
01 дек. 19:42 Автомобили , Берово

Renault Clio

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 13:52 Автомобили , Берово

Mercedes Е 250 avangard -99

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 00:44 Автомобили , Берово

VW Passat CC

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток