Македонски | Shqip | English |
30 јул. 12:01 Автомобили , Берово

Ford mondeo za delovi

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 08:14 Автомобили , Берово

Ford Aerostar

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
04 јул. 10:14 Автомобили , Берово

VW PASSAT

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 21:31 Автомобили , Берово

Kia Carnival ls

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
19 јун. 03:04 Автомобили , Берово

JEEP COMPASS 4X4 / REDOVNO SERVISIRAN VO JEEP

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 21:29 Автомобили , Берово

Alfa Romeo GT

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
14 јун. 19:25 Автомобили , Берово

SEAT IBIZA

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
13 јун. 23:31 Автомобили , Берово

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
13 јун. 13:07 Автомобили , Берово

Renault R 5

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 19:06 Автомобили , Берово

Volvo V40 2003 god

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток