Македонски | Shqip | English |

Вчера 23:44 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 22:09 Куќи/Вили , Берово

Vila na Berovsko Ezero

89 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 20:03 Автомобили , Берово

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 23:07 Автомобили , Берово

Fiat 1300 1975 Old timer

700 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 90 000 - 94 999
19 мај 18:53 Автомобили , Берово

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 13:09 Автомобили , Берово

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 17:32
Линк
Автомобили , Берово

Ford Conect 1.8 TDCI -08

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 09:00 Автомобили , Берово

Toyota Auris 1.4 D 4D

7 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
07 мај 11:53 Автомобили , Берово

Seat Leon 1.9TDI

3 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 04:21 Куќи/Вили , Берово

Kuka so dvorno mesto

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
07 мај 01:20 Куќи/Вили , Берово

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Berovo

400 МКД / дневно

Број на соби: 10
07 мај 01:20 Куќи/Вили , Берово

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Berovo

400 МКД / дневно

Број на соби: 10
06 мај 18:39 Автомобили , Берово

Audi a4 -05 2.0tdi

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 18:35 Автомобили , Берово

Daewoo Tico

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток